Formy reklamy – baner

Baner reklamowy

Niezależnie od tego, czy firma istnieje na rynku raptem rok, czy może już kilka lat – zawsze potrzebuje reklamy. Konkurencja przecież nie śpi – gdy my nie zadbamy o odpowiednią promocję naszej firmy, wówczas przejmą naszych klientów ci, którzy lepiej zareklamowali swoje usługi.

Jakie banery oferują drukarnie?

Baner reklamowyWarto więc wybrać działania reklamowe, które pozwolą nam właściwie zaprezentować firmę. Tradycyjna reklama w formie ulotek czy plakatów wciąż się sprawdza – przemawia zwłaszcza do ludzi ze starszych pokoleń. Młodsze osoby zwracają uwagę na inną formę przekazu – internet. W dzisiejszych czasach niemal wszystko dzieje się już w sieci – przez internet rozmawiamy z przyjaciółmi, ale też robimy zakupy. Jeżeli jednak chcemy dotrzeć zarówno do klientów starszych wiekiem, jak i do młodszych, warto postawić na uniwersalną reklamę w postaci banera. Banery reklamowe w Toruniu rozmieszczane są w dobrze widocznych miejscach – na ścianach budynków czy na ogrodzeniach. Jeżeli grafika na banerze jest efektywna – na pewno będzie rzucać się w oczy. Zwrócą na nią uwagę piesi, jak i pasażerowie samochodów. Taki baner warto wyprodukować w dobrej drukarni – wówczas będziemy mieć pewność jak najlepszej jakości grafiki. Nie ma mowy o widocznych pikselach czy o rozdzielczości niedostosowanej do rozmiarów banera. Doświadczeni graficy i drukarze nie popełnią takich błędów.

Baner reklamowyW ofertach znajdują się banery różnych wielkości – możemy wybrać konkretną długość i szerokość. Wśród propozycji umieszczono między innymi baner 8,5mx2,5m. Szeroki wybór rozmiarów sprawia, że bez problemu możemy dostosować baner do wielkości powierzchni, na której docelowo ma się znaleźć. Drukarnia zwraca uwagę na to, jakimi parametrami musi odznaczać się plik z grafiką, aby móc ją poprawnie przenieść na baner. Wśród wytycznych znajduje się konkretna rozdzielczość, kolorystyka CMYK oraz długość spadów. Osoba przygotowująca grafikę powinna wziąć pod uwagę także to, że najważniejsze treści – na przykład napisy – powinny znajdować się minimum 15 mm od krawędzi produktu. To dlatego, że spady zostają zawinięte – w związku z tym umieszczony na nich napis nie byłby dobrze widoczny.

Z pewnością, decydując się na baner reklamowy, który umieścimy na zewnątrz, zyskamy nowych klientów – atrakcyjna grafika oraz chwytliwe hasło reklamowe przyciągną wzrok każdego – jeśli mamy do zaoferowania wysokiej jakości usługi, wówczas na pewno osoby zainteresowane dzięki takiej reklamie będą chętne do kontaktu z nami. Dzięki dobremu banerowi, nie damy ubiec się konkurencji.

Formy reklamy – baner

Dodaj komentarz

Przewiń do góry