Reklama na zewnątrz firmy

litery podświetlane

Firma może inwestować w takie formy reklamy, jak szyldy wewnętrzne, przestrzenne litery, czy gadżety reklamowe. Wtedy siedziba przedsiębiorstwa wygląda bardziej oficjalnie i profesjonalnie. Jednak nie jest to działanie, które wpłynie na rozpoznawalność firmy, nie przyciągnie to klientów.

Szerokie możliwości podświetlanych liter reklamowych

litery podświetlaneNie pokaże nawet gdzie znajduje się firma, ani co oferuje. Do tego potrzebna jest reklama na zewnątrz firmy. Agencje reklamowe posiadają szeroki wybór tego typu produktów. Mogą to być choćby reklamowe litery podświetlane w Krakowie. Takie litery dają więcej możliwości niż banery reklamowe. Nie muszą one wisieć w równym rządku, ani znajdować się w poziomej linii. Można je przywiesić w pionie, wzdłuż drzwi, czy też ułożyć na różnych wysokościach. To opcja dobra na przykład dla przedszkoli i punktów zabaw dla dzieci, bo będzie wyglądała zabawnie i ciekawie. Podświetlane litery będą widoczne także w nocy, co jest ich kolejną zaletą. Banery czy szyldy są zazwyczaj nieoświetlone, więc po zmroku trudno będzie trafić do siedziby firmy. Zamiast liter przestrzennych można wybrać także podświetlane kasetony. To także korzystna opcja.

litery podświetlaneDodatkowo można je zamontować prostopadle do ściany firmy, dzięki czemu kasetony będą widoczne dla na ulicy. Wspomniane było, że banery to zły pomysł. Faktycznie, nie są one bardzo estetyczne, a do tego nie mają podświetlenia, można nad nimi co najwyżej zamontować lampki. Jednak ich zaletą jest niska cena, a banery z tkaniny PCV można łatwo zwinąć, czy przyczepić w innym miejscu, na przykład na bramie wjazdowej do siedziby firmy. Skoro już jesteśmy przy reklamie stojącej obok budynku firmowego to warto jest wspomnieć o pylonach reklamowych. Jest to rodzaj słupa, który może mieć opcję podświetlenia. Ma on wysokość przynajmniej dwóch metrów. To dobra opcja dla firm znajdujących się w głębi działki, czy dla takich, które posiadają kilka budynków np. magazyn, biuro obsługi klienta, zakład produkcyjny. Wtedy na takim pylonie umieszczane są strzałeczki pokazujące drogę do każdej części przedsiębiorstwa. Pylon może stanąć także przy głównej drodze i wskazywać trasę do firmy. Ostatnim rodzajem reklamy na zewnątrz firmy są flagi.

Montowane na masztach są widoczne z daleka, tak jak pylony. Flaga posiada mocne zawieszenia ze sznura i jest długa, a wąska, dzięki czemu bardzo nie trzepocze na wietrze i nie ma obaw, że zerwie się. Często można zobaczyć trzy maszty z flagami przed biurowcami, dużymi sklepami meblowymi, czy przed wjazdem do siedziby dilerów samochodów.

Reklama na zewnątrz firmy

Dodaj komentarz

Przewiń do góry