Ścianka tekstylna na targach ogrodniczych

PR

Ogrodnictwo to wymagające hobby. Dbanie o rośliny zajmuje wiele czasu, trzeba je przesadzać, przycinać, podlewać, nawozić, usuwać suche liście i igliwie, pryskać kiedy pojawiają się szkodniki. Zdecydowanie nie jest to zajęcie dla leniwych.

Stoisko ze ścianką tekstylną

Ścianka tekstylna  Z drugiej strony jednak pojawiają się nowoczesne rozwiązania, takie jak automatyczne systemy nawadniania, wygodne dozowniki pestycydów, czy urządzenia samojezdne do koszenia trawników, które sprawiają, że dbanie o tereny zielone staje się nieco wygodniejsze, szybsze i łatwiejsze. Gdzie szukać informacji o takich nowinkach? Nie trzeba przeszukiwać stron poszczególnych producentów ani czytać wszystkich gazet branżowych. Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się na tematyczne targi ogrodnicze. Na targach wystawiają się zarówno najwięksi producenci, chcący zaprezentować swoją nową ofertę, jak również nowe firmy, które dopiero chca się przebić i traktują udział w targach jako formę reklamy. Oba podejścia są prawidłowe i przynoszą wiele korzyści. Nie trzeba inwestować wiele w udział w targach, a zyski mogą być spore. Na początek wystarczy prosta ścianka tekstylna, lada, kilka regałów lub stolików do wystawienia produktów. Ścianka tekstylna lub roll up może stanąć obok stoiska, za jego obsługą, jak również przy wejściu do budynku. W ostatnim wypadku warto na ściance umieścić informacje o numerze stoiska, żeby było łatwe do odnalezienia na dużej hali targowej.

Ścianka tekstylna Warto zaznaczyć, że prosta ścianka tekstylna jest składana, więc nie będzie zajmowała dużo miejsca i łatwo można ją przetransportować. Lady wystawowe oraz regały stosowane na targach także są często łatwe do złożenia. Przy ladzie dobrze jest wystawić przynajmniej jedno lub dwa krzesla, dzięki czemu osoby odwiedzające stoisko mogą porozmawiać z obsługą stoiska bez konieczności stania. Najlepsze będą tu hokery, ponieważ zajmują mniej miejsca niż standardowe krzesła, a ich regulowana wysokość sprawia, że są wygodniejsze przy wysokich ladach. Na targach ogrodniczych dobrze jest mieć estetycznie zaprezentowane wszystkie produkty. Nowości poiwinny stać na wierzchu i być widoczne z daleka, standardowe produkty można przesunąć do tyłu i wykładać w razie potrzeby. Szczególnie rosliny powinny mieć dużo miejsca, żeby nie były ściśnięte, a gałązki czy łodygi połamane.

Podsumowując, zdecydowanie każda firma z branży ogrodniczej, zarówno nowa jak i już uznana, powinna brać udział w targach tematycznych. To świetny pomysł na promocję marki i prezentację nowości produktowych, jak również sprawdzenie co oferuje konkurencja.

Ścianka tekstylna na targach ogrodniczych

Dodaj komentarz

Przewiń do góry